Penny Dreadful'un 3. sezonu için yeni bir tanıtım paylaşıldı

Penny Dreadful'un 3. sezonu için yeni bir tanıtım paylaşıldı
Showtime kanalında ekrana gelen fantastik dizi Penny Dreadful üçüncü sezonuyla mayıs ayında devam edecek. Dizinin yeni bölümleri için bir tanıtım daha geldi.

İlginç tarzıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başaran dizi Victoria Dönemi İngiltere'sinde geçiyor. Başrolünde Eva Green'in yer aldığı yapımda ona Timothy Dalton, Josh Hartnett, Rory Kinnear, Reeve Carney, Billie Piper ve Harry Treadaway gibi isimler eşlik ediyor.

Penny Dreadful'un hikayesi Sir Malcolm Murray'ın kızının doğa üstü canlılar tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Böylece Murray şehrin karanlık yaratıklarıyla mücadele etmeye başlıyor. Ona bu çabasında farklı güçleri olan Vanessa Ives yardımcı oluyor. İkili yanlarına Amerikalı Ethan Chandler'ı da alıyor. Dizinin yeni sezonda hikayeye Dr. Henry Jekyll,  Dr. Alexander Sweet gibi karakterler de dahil oluyor. Paylaşılan son tanıtım "Karanlık tarafını benimse" sloganını benimsiyor. Yeni bölümlerde bizleri daha karanlık olayların beklediği mesajı veriliyor.

Sevilen dizi Penny Dreadful'un üçüncü sezonu 1 Mayıs'tan itibaren Showtime kanalında izleyicilerle buluşacak. Paylaşılan yeni tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER