Gecenin Kraliçesi: Selin’in en büyük düşmanı babası
Drama Köprüsü diye çok sevdiğim bir türkü vardır. Sözleri şöyledir;
"Mezar taşlarını Hasan koyun mu sandın?
 Adam öldürmeyi Hasan oyun mu sandın?"
 
Selin elinde güçlü herhangi bir sebebi olmadığı halde Aziz ile bir intikam oyununa girişti. Ama keskin sirke küpüne zarar misali ne yaptıysa kendine yaptı. Sevmediği bir adam kocası oldu. Üstelik sadece nikah defterindeki bir imzadan ibaret değil Aziz-Selin evliliği. Eğer Selin böyle olacağını düşündüyse de Aziz Alkan'ı gereğinden fazla hafife almış demektir. Özellikle de Selin'in Kartal ile geçmişini öğrendikten sonra Aziz'in bu evliliği kağıt üzerinde bırakma ihtimali sıfırdı.
 
Esra da gerçekleri öğrenme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her ne kadar kendini durumun aksine inandırmaya çalışsa da attığı her adımda karşısına Selin ve Kartal'a dair bir şey çıkıyor. Esra şimdilik içindeki şüpheyi bastırmaya çalışsa da o şüpheyi serbest bırakması an meselesi. O şüpheyi serbest bırakması demek de kısa sürede gerçeklere ulaşması demek. İşte o zaman Selin'i mi öldürür Kartal'ı mı yoksa kendini mi bilinmez. Ama sanırım bu sefer kendinden ziyade Selin'e zarar verecektir. Çünkü Esra'nın acısının üzerinde Selin'in parmak izleri var. Çünkü Kartal, 4 yıl önce gittiği o iş gezisinden beri Esra'yı defalarca kez bırakıp gitmek istedi. Hem de başka bir kadın için... Ve o kadın Selin'in ta kendisi. Artık Esra'nın kendisi dışında suçlayabileceği biri var. Bu yüzden de yılların acısını Selin'den çıkarması kuvvetle muhtemel.
 
Kartal ise şu an için kalbini bir kenara bırakıp babasını öldürenin peşine düşerken, Osman'ın Kartal'dan da kurtulmak gibi bir planının olduğunu öğrendik. Şaşırmadım. Kendi kızını kendi intikamı uğruna babası yaşındaki Aziz ile evlendiren Osman, Kartal'a ne yapmaz?? Aslında Osman geldiğinden beri düşündüğüm tek şey neyin intikamını almaya çalıştığıydı. Çünkü daha önce de söylediğim gibi bu Aziz, Osman ve Mustafa üçlüsünden kurban rolündeki tek kişi Mustafa idi. Osman'ın Aziz'in karşısına dikilmesinin tek sebebi bu kirli işten payına düşeni almak istemesiydi. Bunun için de gözünü kırpmadan kızını bir maşa gibi kullandı.

İşin ilginç yanı ise Selin'in annesinin bu denli geri planda tutulması. Çünkü hikayenin en başında Osman'a çok aşık bir kadın anlatıldı bize. O aşktan da Selin doğmuştu. Dizinin sonunun yakın olduğunu düşünecek olursak gerçeklerin hızlı bir şekilde ortaya çıkacağı da aşikar. Hatta Mustafa'nın eski bir arkadaşı Kartal'a katilin Aziz olduğunu söyledi bile. Belli ki bu haftadan sonra hızlı bir Aziz, Osman, Kartal hesaplaşması izleyeceğiz.
 
Aynı zamanda Esra Selin’le, Hakan; Hüma ve Oktay’la hesaplaşacak. Malum herkesin birbirinden sakladığı bir sırrı var. Bakalım, kimler hangi gerçeklerle yüzleşecek?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER