New York Comic Con 1. ve 2. gün özeti

New York Comic Con 1. ve 2. gün özeti
Senenin önemli etkinliklerinden biri olan New York Comic Con, 8 Ekim Perşembe günü başladı. Panellerle dolu programıyla ilgi çeken NYCC, daha şimdiden çok konuşulan birçok habere ev sahipliği yaptı. Bu kadar önemli bir etkinlik söz konusu olunca biz de neler olup bitiyor bir özetleyelim istedik. Geride bıraktığımız iki günde New York Comic Con'da bakalım neler yaşandı.

Robert Kirkman, Comic Con'daydı

The Walking Dead, Fear The Walking ve yeni dizi Outcast'in yaratıcısı Robert Kirkman da New York'daki Comic Con'a katılan isimler arasındaydı. Fear The Walking Dead'in ikinci sezonuyla ilgili ser verip sır vermedi. Ancak The Walking Dead'in yaklaşan altıncı sezonundan "Bu sezonda öncekilere nazaran daha fazla karakter gelişimi göreceğiz. Aynı dünyada yaşayan fakat farklı yollarda ilerleyen dolayısıyla farklı şekilde gelişme gösteren karakterler bir arada olacak." sözleriyle bahsetti. Konu The Walking Dead çizgi romanlarının 150 sayıya ulaşmasına geldiğinde Robert Kirkman bu hikayeye hayatta olduğu sürece devam etmek istediğiyle ilgili şakalı bir cevap verdi. Ciddiyeti konusunda emin olmadığımız bu açıklama hayranlar arasında memnuniyet yarattı.

12 Monkeys ekibi yeni sezon hakkında konuştu

İlk sezonuyla ilgi çekmeyi başaran 12 Monkeys, gelecek yıla kadar ekrana dönmeyecek. Ancak dizi ekibi New York Comic Con'daydı. 12 Monkeys'in yaratıcısı Terry Matalas, ikinci sezonla birlikte dizide karakter arasındaki dengenin oldukça değişeceğini dile getirdi. Üstelik bu değişim sezon sonunda olmayacak. İkinci sezonun ikinci bölümüyle birlikte gerçekleşecek. Yeni bölümlerde önceden birlikte sahneyi olmayan karakterler bir araya gelecek. Bunun yanında hikayeye yeni karakterler de eklenecek.

Game of Thrones ekibi 6. sezonda neler yaşansın istiyor?

NYCC'a, HBO'nun çok konuşulan dizisi Game of Thrones adına Natalie Dormer, Finn Jones ve Keisha Castle-Hughes katıldı. Elbette bu üç oyuncu yeni bölümler hakkında özgürce konuşamadı. Ancak herkes kendi yorumunu yapmakta serbestti. Natalie Dormer, gelecek sezonda Margaery ile Ramsay'in karşı karşıya gelmesini istediğini açıkladı. Keisha Castle-Hughes, karakteri Sand Snake Obara'nın favori karakteri Arya ile tanıştırmasını istediğini dile getirdi. En cesur istek Finn Jones'tan geldi. Jones, Loras'la tanışan Jon Snow'un eşcinselliğini keşfedebileceğini söyledi. 

Bunun yanı sıra Finn Jones kitapların isminden esinlenerek dizinin ejderhalar ve ak yürüyenler arasında bir savaşla son bulacağını düşündüğünü açıkladı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER