The Good Wife: 7. sezonda bizleri neler bekliyor?

The Good Wife: 7. sezonda bizleri neler bekliyor?
CBS'nin ilgi gören dizilerinden The Good Wife ekim ayında yedinci sezonuyla hikayesine kaldığı yerden devam edecek. Geri sayım devam ederken gelecek bölümlerle ilgili ilginç detaylar da ortaya çıkmaya başlıyor. Peki yedinci sezondan neler beklemeliyiz?

Değişen bir Alicia ve yepyeni karakterler akla ilk gelenler oluyor. Artık sadece iyi bir eşten çok fazlası olan bir kadın var karşımızda. Sezonlar boyunca hem karakter gelişimi yaşayan hem de hukuk alanında ilerleme kaydeden Alicia, eski yaşantısına geri dönme konusunda pek istekli görünmüyor. Chris Noth'un canlandırdığı Peter Florrick seçim kampanyası sürecine giriyor. Bu dönemde iyi bir imaj çizmek için Alicia'nın yardımına ihtiyacı var. Ancak Alicia bu oyunun bir parçası olmak istemiyor. Önceki sezonların aksine kararını "Hayatımda ilk defa kimseye cevap vermek zorunda değilim." sözleriyle belirtiyor.

Gelelim yeni oyuncular kısmına... Amy Irving, Cush Jumbo, Jeffrey Dean Morgan, Margo Martindale ve Peter Gallagher yedinci sezonda göreceğimiz yeni yüzler arasında yer alıyor. Bu başarılı oyuncular hangi karakterlere hayat veriyor derseniz, onun için sizleri gelecek sayfalarımızdaki detaylı açıklamalara bekliyoruz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER