Ekrandan videolara taşan Aşk: AlSel

Ekrandan videolara taşan Aşk: AlSel
İtiraf ediyorum; Güneşin Kızları'nın fragmanlarını gördüğümde kanalı değiştiriyordum bundan tam iki ay önce. Ama ne oldu, nasıl olduysa AlSel'e kalbimi açmış buldum kendimi.

18 Haziran... Olay saati tam 20:00 sularıydı, evde kös kös otururken zap ile Kanal D'yi tuşladım. İlk bölümüyle başlamış olan Güneşin Kızları'yla göz göze geldik. Dedim ilk bölüm, ee televizyonda da bi şey yok, bi' sınayalım bakalım! Ve sonra film koptu.

Şimdi AlSel izleyerek enerji depolayan bir Peace Soul kişisi oldum, çıktım. Şimdi sorarsınız ilk bölümü izledin de, dizinin tüm cazibesi AlSel'de miydi? Hayııır! Hikaye iskeleti sağlam, şaşırtıcı ve gizemli bir iş olmasıydı ilk bölümde beni yakalayan. Ama aşk bu ya, olmazsa olmaz. Tutuldum ben de Ali ve Selin'e. Bir tarafı mavilere bulanmış, uçsuz... diğer tarafı cilveyle süzülen, iki çift gözün hikayesi...

Kendimi bildim bileli nefretle başlayan aşklar beni çekerdi. Nitekim yine öyle oldu. İlk bakışta, sınıf farkına dem vuran bir hikayeyle karşı karşıya gibiyiz, ama klasik züppe çocuk / alt tabakadan gelen kız hikayesinden öte bu hikaye. El ele verip farklı kimliklere bürünen iki kişi var önümüzde; kimi zaman birbirlerinin yaralarını paylaşan iki yetişkin, kimi zaman birbirlerine kızıp küsen sonra hiçbir şey olmamış gibi oyunlarına devam eden iki çocuk, kimi zamansa kalplerinin sinerjist çalıştığını dile getirmekten korkan iki aşık.

Velhasıl; iki ruh eşi... Yaraları aynı, çareleri birbirleri. Sonuç olarak; şu sıralar, ben onlardan aldığım elektrikle video programımı şarj ediyorum. Aman voltaj düşmesin!

İşte yaptığım videolardan bazıları;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER