Suskunlar vs. Game of Silence: Kim Kimdir?

Suskunlar vs. Game of Silence: Kim Kimdir?
Yıllardır ülkemiz kanallarında yabancı ülkelerde yayınlanmış dizilerden uyarlanan pek çok dizi yayınlandı ve yayınlanmaya da devam ediyor. Bu konuda, özellikle de başarılı olanların başını elbette Amerikan dizileri çekmekte. Şimdiye kadar dizileri uyarlayan taraf hep biz olsak da Türk dizi tarihinde ilk kez bu durum tersine döndü ve bir Türk dizisi Amerika'ya uyarlanıyor.

Bahsi geçen dizi de Suskunlar. Show TV'de 1 Mart-2 Aralık 2012 tarihleri arasında 28 bölüm, 2 sezon yayınlanmıştı ve dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Aslı Enver ve Berk Hakman gibi ünlü oyuncular yer almıştı. Amerika'da ise NBC kanalı diziyi yayınlayacak ve ilk bölümüyle 12 Nisan Salı günü karşımıza gelecek.

Aslında dizinin normal başlangıç tarihi 14 Nisan ve günü Perşembe; yayın akışında kanalın eski gücü olmasa da halen sevilen dizilerinden olan The Blacklist'in arkasından yayınlanacak. Ama kanal akışta bir değişiklik yaparak sadece ilk bölüm için bizdeki karşılığı "O Ses Türkiye" olan, kanalın hit programı The Voice'un arkasından yayınlama kararı aldı. Tanıtım olsun diye ilk bölüm iki gün önceden yayınlanacak. 14'ünde de ilk bölüm tekrarı var.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER