Altın Peşinde, Discovery Channel'da devam ediyor

Altın Peşinde, Discovery Channel'da devam ediyor
Geçen sene Todd Hoffman, ekibini iflasın ucundan kurtararak küllerinden yeniden doğmuştu. Bu sene ise altın dolu topraklara ayak basarak, deneyimli ekibi ile iyi şansının devamını getirmeye çalışıyor. 

Ancak Todd tam bir hayalperest ve ekibi bile beklentilerini hayret içinde dinliyor. İlk defa, 3 nesil beraber çalışıyorlar: bu sene Hunter ve 16 yaşındaki oğlu aile geleneğini devam ettiriyor. Todd’ın tek problemi kendi egosu. Sonunda genç Parker Schnabel’a karşı galip gelebilecek mi? Yoksa bu seneki hedefi Hoffman’ın ekibini hayal kırıklığına mı uğratacak? 

Bu arada Parker Schnabel’in başı oldukça kalabalık. Geçen sezonda emsalsiz 3 milyon dolarlık altın buldu ama fiyat konusunda ekibini sömürünce onlar da bu genç patron için tekrar çalışıp çalışmayacaklarını sorguladılar. Bu sene 21 yaşına basacak olan Parker, altın madenciliğinde her senenin aynı geçmeyeceğini keşfediyor ve felaket bir seneyi atlatmak için Parker, büyük babası John’nun tüm öğrettiklerini uygulaması gerekiyor. Bu sene altın bulmanın dışında, bir ekip lideri nasıl olunacağının da öğrenmesi şart!

 “Viking” lakaplı Tony Beets, tam bir Klondike efsanesi. Geçen sezonun sonunda Tony kaybettiği bir milyon dolara yeniden sahip olabilmişti. Ama bu yıl, 30 senedir çalışmamış bir makineyi satın alıp altın üretmesi gerekiyor. Bu tarama makinesinin biran evvel kendi borcunu çıkartıyor olması gerekiyor ve bundan da önemlisi Tony’nin arkasından konuşanları utandırması gerek. Bu sezon Klondike altın taraması tam bir aile işi haline geliyor. Beets ve Yukon altın madenci ailesi topraktan altını eski yöntemlerle çıkartmayı becerebilecekler mi yoksa bu iş tam bir para tuzağı haline mi gelecek? Tony, eskilerin en iyisini bildiklerini ve altın madenciliğinde geleceğin tarama yöntemi ile olduğunu ispatlamaya çalışacak.

Altın Peşinde’nin altıncı sezonu heyecan dolu! Ama her zamanki soru: Kim tüm altınlara sahip olabilecek? 11 Ocak Pazartesi günü saat 21:30’da Discovery’nin 1 numaralı programı Altın Peşinde’yi sakın kaçırma!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER