Kim Kimdir? | 2 Broke Girls

Kim Kimdir? | 2 Broke Girls
Amerikan CBS kanalında tam beş sezondur ekrana gelen 2 Broke Girls karakterlerini biraz daha yakından tanımak ister misiniz?

Michael Patrick King imzasını taşıyan bu komedi dizisinde başrolleri Kat Dennings ve Beth Behrs paylaşıyor. Onlara Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy ve Jennifer Coolidge gibi isimler eğlenceli karakterleriyle eşlik ediyor.

Hikayenin ana karakterleri olan garson Max Black ile müflis bir milyarderin kzız olan Caroline Channing'in hikayesine odaklanan sitcom, yerli dizilerin bitmek bilmez sürelerini düşünürsek oldukça kolay izlenebilir. Dizinin konusu kısaca şöyle: Max'in Brooklyn’de çalıştığı cafeye iş ilanıyla gelen Caroline tanışıp arkadaş olurlar. Beş parasız ancak oldukça zeki olan bu iki kadın birlikte "cup cake" dükkanı açma hayali kurarlar ve para biriktirmeye başlarlar. Onlar bir yandan işlerinde başarılı olup para biriktirmeye uğraşırken, öte yandan renkli çevreleriyle işler eğlenceli bir hal alıyor.

Bu eğlenceli dizinin güncel sezon bölümleri Digiturk Dizimax Comedy kanalında her cumartesi cumartesi günleri 19.00'da yayınlanıyor. Aynı zamanda da TLC kanallarında da dizinin dördüncü sezon bölümleri salı günleri saat 21.30’da yayınlanıyor.

Bu eğlenceli dizinin karakterlerini tanımak ister misiniz?


Yazı devam ediyor...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER