Babam ve Ailesi: Ver kocanı, al evladını

Babam ve Ailesi: Ver kocanı, al evladını
Başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci ve Sercan Badur’un paylaştığı, Babam ve Ailesi dün akşam (19 Eylül) ilk bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi.

Çekimlerine Adana'da başlanan, senaryosu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak'a, yönetmenliği Nihat Durak'a yapımcılığı ise Gold Film adına Faruk Turgut'a ait diziyi RaniniTv yazarları izledi, yazdı.

Yazılara geçmeden önce dizinin künyesine hep birlikte bir göz atalım;

Konu: Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Yapım: Gold Production
Yapımcı: Faruk Turgut
Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün
Yönetmen: Nihat Durak
Senaryo: Onur Uğraş, Murat Uyurkulak
Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç
Sanat Yönetmeni: Özü Doğrucici

Oyuncular: Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr. Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER