Survivor 2016: Welcome to hell..

Survivor 2016: Welcome to hell..
Yine Survivor, yine ben! Televizyonumda sadece Tv8 kayıtlıymış da mecburen bu kanal açıkmış gibi hissediyorum. Survivor için geçen sene alternatif bir ünlüler kadrosu hazırlamıştım, kaçı tuttu? Hiçbiri; ama gönüller bir olsun. Gerçi ben, Ütopya’yı Semih, İşte Benim Stilim’i Nihal kazanamayınca haaa, dedim “Semih ya da Nihal acaba Gönüllüler takımında mı yer alır, Ünlüler’de mi?” Yılmaz Morgül falan, bana da hep sürpriz oldu. Tahminlerimde yanılışım biraz ağırıma gitti, Nagihan Karadere, Ezgi Avcı gibi yarışmacıların isimlerini bilmemek de benim ayıbım olsun, ne yapalım.. 

Benim favorim Semih Öztürk’tü ama o kadar emindim ki takımın fiyaskosu olacağından. Neyse ki sms’te galip gelir diyordum. Çokça beyin ameliyatı yapacaktı bir de... Efecan Bey’i hoş buldum, şarkısını dinledim. Belki ileride Gökhan Keser gibi alışveriş merkezi mini konserleri düzenleyecek seviyeye gelir. Serkay’ın instagram hesabını inceledim, ne kadar da Avrupalı ve cool… Valla lahmacun, kebap gibi ödülleri kazandıklarında hala elenmemiş olursa o cool tavrın yerinde tabak yalayan bir Serkay bulursam şaşırmayacağım. Nihal’i izlemek beni çok eğlendirecekti “böyle ağlamalı gülmeli.” Şeyi hatırlıyorum, Nihal’in İşte Benim Stilim’e Acun Ilıcalı'nın konuk olduğu gün "UÇURUN BENİ ACUN BEEEY!" diye bağırdığı o bölümü. Acun Beeey ne kadar sözünün eri bir insanmış, helal olsun hakikaten de uçurdu. 

Hatırlayalım:


İbrahim Giydirir'le Avatar Atakan'ın ezeli rakip olduğunu okumuştum bir yerde. Yalandır, değildir o konuda bir bilgim yok ama bu ikili, geçen sene beklenen aşk üçgeni Merve Oflaz ve Nadia'nın yapamadığı hırgürü çıkarır mı bilmem. Ya bir de Nihal Candan ile İbrahim Giydirir'i çok yakıştırdım sevgilileri ya da eşleri varsa bunları okursa bana kızmasınlar, özür dilerimmmm! (uff illa dedikodu çıkaracak bu da!)

Karanlıkta makyajsız olduğumu anlamıyorlardır di mi??


Ünlüler kısmında da Yılmaz Morgül'ün herkesin beklediğinin aksine, "Herkesin beklediğinin aksine çok iyi performans gösterecek!" tespitini boşa çıkaracağını ve gerçekten takımın en zayıf halkalarından biri olacağını düşünüyorum. "Günlerden pazarım, karpuz yer azarım." gibi aforizmalar duymak için izleriz orası ayrı. Özel röportajlarına çıktığında ekranın zoom ayarlarıyla oynuyorum, bir şey mi oldu diye. Haa, deyip yerime oturuyorum normal dudakmış! 

On saniye bakınca Trt Müzik'te Nağmeler programı izliyorsun.

Badi Yılmaz ve Çekirgeler

Nagihan Karadere bir yaşındaki çocuğunu bırakıp gelmiş. Ben çok anlamam ama vücut iç dengesini sağlamış mıdır acaba? Milli atlet diye de çok emin olamıyorum süper ötesi yarışacağından. Yunus Günçe (Acun Bey ısrarla Günce dese de..) bir Alp Kırşan, bir İsmail Baki, bir Dağhan Külegeç gibi, "komik ama olamamış" kontenjanından yerleşmiş galiba. Barınak ödülünü kazandıktan sonra kendi kendine sevinişleri biraz oturmamış gibiydi. Twitter ahalisiyle arası çok arası iyi değil Yunus Günçe'nin, bu yarışmadan çıktığında nasıl bulacak buraları acaba.. 

Tuğba Özay da sürekli "Tabiatın kızıyım ben!" deyip duruyor, nerede ne yapmış Tema Vakfı'na bir fidan bağışladı zağar, sürekli aynı şeyi diyor dön dolaş. Erken elenmez de şöyle bir 9-10 hafta kalırsa "Dominik Anılarım" diye kitap çıkarır aha da yazdım buraya. 

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER