Jamie Oliver sadece 24KITCHEN’da!

Jamie Oliver sadece 24KITCHEN’da!

Dünyanın en sevilen ve en ünlü şeflerinden Jamie Oliver, sevilen programları ile kasım ayında yine sadece 24KITCHEN ekranlarında olacak.

Pratik, lezzetli ve göz zevkine hitap eden sunumlarını farklı konseptteki programları ile 24Kitchen izleyicileri ile buluşturan Jamie Oliver, kasım ayında da izleyicileri ekranları başına toplamaya devam ediyor.

Kolay ve şımartan lezzetler...

Güzel bir menünün uzun ve meşakkatli bir iş olduğunu zanneden izleyicileri şaşırtarak 15 dakikada harikalar yaratan program “Jamie’nin 15 Dakikalık Yemekleri”, izleyicilerin iştahlarını kabartan, küçük, tatlı ama biraz da suçluluk hissettiren lezzetli kaçamaklar yaptıran “Jamie ile Şımartan Tatlar” ile Jamie Oliver, 24Kitchen izleyicileri için mutfakta harikalar yaratıyor.

Farklı kültürler, enfes tatlar...

Jamie’nin uzak diyarlara yaptığı serüvenlerle, izleyicilerin başka kültürlerin şahane lezzetlerine yaptığı yolculuklar da Kasım’da 24Kitchen izleyicilerine lezzetli hayaller kurduruyor. Jamie’nin kimsenin görmediği yerlere gidip, kimsenin tatmadığı yemekleri tattığı, Amerikan müziğinin, kültürünün ve mutfağının kalbine yolculuk yaptığı “Jamie’nin Amerika Serüveni” ve kaliteli malzemelerle, topraktan topladığı mahsulleriyle kendi tarzında yemek pişirdiği, karavanıyla İtalya’yı dolaştığı leziz program “Jamie’nin İtalya Kaçamağı” sadece 24Kitchen’da.

Jamie Oliver’ın birbirinden lezzetli programları kasım ayında da sadece 24Kitchen ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER