Breaking Bad'in 6. sezonu olacak mı?

Breaking Bad'in 6. sezonu olacak mı?
Son bulmasına rağmen hala büyük bir hayran kitlesi olan Breaking Bad'in ekrana dönmesi heyecanla bekleniyor. Bu sebeple de belli aralıklarla dizinin geri döneceğine dair haberler çıkıyor. Bu seferki yalan haber Google'ın hatasıyla yayılmayı başardı.

Son çıkan sahte 6. sezon haberinin içeriğine göre bu sefer beklenen açıklama dizinin yaratıcısı Vince Gilligan'dan gelmişti. NBC News'a katılan Gilligan'ın "Walter White ölmedi, Breaking Bad de devam edecek. Bunu aylarca gizli tuttuk. Artık söyleyebiliriz. Altıncı sezon geliyor. Breaking Bad'den fazla uzaklaşamadım. Bu geri dönüş daha fazla para kazanmak için ya da beşinci sezonla yaptığımız şahane finali mahvetmek için değil. Breaking Bad'deki karakterlerle o kadar ilgiliyim ki, Better Call Saul'un dışında da onları yazmaya geri döneceğimi düşünüyordum. Bir kıvılcıma ihtiyacım vardı, hikayeyi devam ettirecek bir şeye..." sözlerini sarf ettiğini söyleniyordu.

Daha önce Bryan Cranston'ın da mayıs ayında CNN'de Breaking Bad'in bitmemiş olabileceğine dair ipuçları verdiği gibi detaylar da haberde yer alıyordu. Üstelik oyuncunun Walter White karakterini yeniden canlandırma ihtimaline "Asla, asla dememek lazım." demesi de bu ihtimali destekliyordu. Altıncı sezonda Walter'ın henüz bitmemiş işleri olduğu, oyuncuların en azından bir sezon için geri dönmeyi kabul ettiği ve yeni bölümlerin çekimlerine Aralık 2015'te başlanacağı söyleniyordu.

Bu haberin Google News kısmında çıkmasıyla Breaking Bad'in geri döneceği haberi şnternette hızla yayıldı. Kaynağın NBC olarak görünmesi de haberin güvenilirliğini arttırıyordu. Ancak Breaking Bad sevenler maalesef bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. Çünkü dizi geri dönmüyor. Bu sebeple bol ödüllü dizinin hayranlarının Better Call Saul ile avunması gerekecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER