Harlan Coben'in kitabı The Five dizi oluyor

Harlan Coben'in kitabı The Five dizi oluyor
Studio Canal, yazar Harlan Coben'in kaleme aldığı The Five kitabını televizyona uyarlıyor. Bu yeni dizi Birleşik Krallık'ta Sky 1 kanalında ekrana gelecek.

Şimdiye kadar yazdığı sekiz kitabı New York Times Çok Satanlar Listesi'nde birinci olan Harlan Coben'in yazdığı hikaye ekrana taşıyacak. The Five'nin senaryosunu BAFTA ve Emmy Ödüllü Danny Brocklehurst kaleme alacak. Hikaye 12 yaşındaki beş çocuğun parktaki macerasıyla başlıyor. Mark, Pru, Danny ve Slade hep birlikte parkta oynuyor. Mark'ın beş yaşındaki kardeşi Jesse de onları rahatsız ediyor. Sinirlenen grup ona kaybolmasını söylüyor. Koşarak uzaklaşan Jesse gerçekten de kayboluyor. Onu bir daha kimse görmüyor. 20 yıl sonra Mark bir polis olarak karşımıza çıkıyor. Aldığı şaşırtıcı bir haber onu şok ediyor. Kardeşi Jesse'nin DNA'sı bir cinayet mahalinde bulunuyor. Jesse bir yerlerde hala yaşıyor.

Bu ilgi çeken yapımda Tom Cullen, O-T Fagbenle, Lee Ingleby, Sarah Solemani, Geraldine James, Michael Maloney gibi isimler rol alıyor.

Yapımcılığını RED Prodüksiyon Şirketi'nin üstlendiği diziyi Mark Tonderai yönetecek. 10 bölümden oluşacak bu dizinin ne zaman ekrana geleceği henüz bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER