Richard Madden ve Dustin Hoffman aynı dizide bir araya geliyor

Richard Madden ve Dustin Hoffman aynı dizide bir araya geliyor
Usta oyuncu Dustin Hoffman ve yıldızı Game of Thrones'la parlayan Richard Madden'in Medici ailesini anlatan bir yapımda birlikte rol alacağı açıklandı.

İsmi Medici: Masters of Florence olarak duyurulan bu projenin yapımcılığını Lux Vide ve Big Light Productions üstlenecek. Madden dizide Cosimo de’ Medici'yi canlandıracak. Hoffman da ailenin başı olan Giovanni de’ Medici karakteriyle karşımıza çıkacak. Projenin senaryosu Medicilerin basit tüccarlardan İtalya'nın en önemli isimlerine dönüşmesine odaklanacak. Giderek yükselen bu aile zamanla güçlü düşmanlar edinecek.

Bu yeni dizinin yaratıcılığını Frank Spotnitz üstlenecek. Sekiz bölümden oluşan dizinin çekimlerine bu ay içinde Roma ve Floransa'da başlanacak. Her bölümü bir saat sürecek olan Medici: Masters of Florence dizisi Palazzo Vecchio, Basilica di San Lorenzo gibi tarihi yerlere de uğrayacak.

Bu tarihi ve ilgi çeken projenin yayın hakları ekim ayında MIPCOM 2015'te satılacak. Ancak diziyi İtalya'da RAI kanalının yayımlayacağı şu an kesin görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER