Blindspot hızlı başladı

Blindspot hızlı başladı
İlk bölümüyle pazartesi akşamı ekrana gelen yeni dizi Blindspot reytinglerde oldukça büyük bir başarı elde etti.

Son zamanlarda çizgi roman uyarlaması dizileri ekrana taşımasıyla dikkat çeken Greg Berlanti bu sefer Blindspot'la başarıya ulaştı. The CW'da ekrana gelen The Flash, Arrow, Legends of Tomorrow gibi projelerle tanıdığımız Berlantı'nin yeni dizisi pazartesi günü reytinglerindeki başarısıyla öne çıktı. Blindspot'ın ilk bölümü toplamda 10.6 milyon izleyiciye ulaştı.

Blindspot dizisi New York'taki Times Meydanı'nda geçmişine dair hiçbir şey hatırlamayan ve kimliği de bilinmeyen bir kadın bulunmasıyla başlıyor. Çıplak haldeki bu kadının vücudu baştan aşağı dövmelerle kaplıdır. Geçici olarak ismi Jane Doe olan bu kadınla onun vücudunda adı dövme şeklinde yer alan FBI ajanı Kurt Weller ile ekibi ilgilenir. Aynı zamanda silah kullanma ve gelişmiş dövüş tekniklerinde bilgili olan bu kadının kimliği, FBI tarafından araştırılmaya başlanır. Bu süreçte Jane'in üzerindeki dövmelerin yakın zamanda gerçekleşecek olaylara işaret ettiği anlaşılır.

İlginç bir konuya sahip olan bu yapım 3.1 reyting oranına ulaştı. Bu da Blindspot'ın 2011 yılından beri 18. en iyi başlangıcı yaptığı anlamına geliyor. Televizyon yayıncılığının dijital çağda iyice zorlaştığı düşünürsek bu dönemde 10.6 milyon izleyiciyi ekran başına çekebilmek oldukça başarılı bir başlangıcı temsil ediyor.

Unutmadan, 21 Eylül'de Amerika yayını başlayan dizi, sadece 48 saat sonra yani 23 Eylül'de Digiturk'ün Dizimax Vice kanalında saat 21:00'da yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER