Empire 2. sezonuyla geri dönüyor

Empire 2. sezonuyla geri dönüyor
Her geçen gün daha fazla izlenen ve ilgi gören Empire yeni bölümleriyle hikayesine kaldığı yerden devam ediyor.

Amerika'da Fox'ta yayımlanan Empire, eskiden uyuşturucu işlerinin içinde olan ancak şimdi Empire Entertainment'ın başındaki Lucious Lyon'un ALS hastası olduğunu öğrenmesiyle başlıyordu. Bir imparatorluk kurmak için büyük çaba harcayan Lucious, kendisinden sonra şirketi devralacak isme karar vermek istiyor. Adaylar da onun üç oğlu Andre, Jamal ve Hakeem Lyon. Böylece üç kardeş, şirketin başına geçecek isim olmak için mücadele vermeye başlıyor. Bu süreçte uyuşturucu işleri sebebiyle hapse giren anneleri Cookie Lyon da işin içine dahil oluyor.

Oscar adaylığı bulunan Terrence Howard ve Taraji P. Henson'ın başrollerinde yer aldığı Empire'nin ikinci sezonunda entrikalar daha da karışık bir hal alıyor. Kardeşler arası çekişme, imparatorluk adına kendilerinden ödün vererek girdikleri mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Birinci sezon finalinde Lucious'un hapse girmesiyle idareyi ele geçiren Cookie'nin hükümdarlığının nelere şahit olacağı merakla bekleniyor.

Empire'nin ikinci sezonu aynı zamanda ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. Bunlar arasında Oprah Winfrey, Naomi Campbell, Chris Rock, Lenny Kravitz, Marisa Tomei ve Alicia Keys gibi ünlüler yer alıyor. Bunun yanı sıra yeni sezon müzikleri de Timbeland'e ait olacak.

Yeni bölümleriyle merak uyandırmayı başaran Empire, ikinci sezonuyla Amerika'da 23 Eylül'de başlayacak. Ülkemizde de Amerika'dan tam 24 saat sonra 24 Eylül Perşembe günü 20.15'te Fox Life'ta izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER