Nicole Kidman'ın Top of the Lake'de rol alacağı kesinleşti

Nicole Kidman'ın  Top of the Lake'de rol alacağı kesinleşti
Sevilen bir İngiliz yapımı olan Top of the Lake'nin ikinci sezonuyla ekrana döneceği temmuz ayında belli olmuştu. Şimdi de dizide Nicole Kidman'ın rol alacağı kesinleşti.

Bu ilgi gören yapım BBC 2'de mini seri olarak ekrana gelmiş ve seyirciler tarafından beğenilmişti. Dolayısıyla ikinci sezon onayı da gecikmedi. Yeni bölümlerin Harbour City, Hong Kong'da geçeceği açıklandı. Dizinin başrolünde Mad Men'den tanıdığımız Elisabeth Moss, dedektif Robin Griffin karakteriyle yer alıyor. İkinci sezonda ona ünlü oyuncu Nicole Kidman eşlik edecek.

Kidman'ın Top of the Lake'de rol alacağına dair ilk haberler geçtiğimiz haftalarda çıkmıştı. Ancak oyuncunun menajeri bu haberi hızla yalanlamıştı. Bizler daha ne olduğunu anlamadan Top of the Lake dizisinin yönetmeni Jane Campion haberi doğruladı. Nicole Kidman'ın ikinci sezonda rol alacağını, senaryo üzerinde çalışmaların devam ettiğini ve oyuncunun rolünün de geliştirme aşamasında olduğu açıklandı.

Top of the Lake'nin yeni bölümlerini Jane Campion ve Gerard Lee ikilisi kaleme alacak. Dizinin çekimlerine aralık ayında başlanması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER