NBC'den yeni dizi: Brides

NBC'den yeni dizi: Brides
NBC'nin Dracula hikayesinden esinlenen yeni bir proje için ilk bölüm siparişi verdiği ortaya çıktı. Bu yeni dizinin adı Brides olarak açıklandı.

Son zamanlarda Arrow, The Flash, Supergirl, Blindspot, The Mysteries of Laura gibi yapımlarıyla gündemde olan Greg Berlanti bu dizinin de yapımcılığını üstlenecek. Ona Roberto Aguirre-Sacasa eşlik edecek. Variety'nin haberine göre Brides, Dracula'daki üç kız kardeşin hala yaşadığı bir dünya hayal ediyor. Modern zamana taşınan bu karakterlerin New York'ta yaşaması bekleniyor. Onlar da bu zorlu zamanlarda varlıklarını ve aile miraslarını korumak gibi konularda sıkıntılarla mücadele edecek.

Amerikan televizyonu yeni projelerinde klasik romanlara yönelimini sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Little Women'in The CW tarafından uyarlanacağı açıklanmıştı. Fox'ta ekrana gelecek olan Lookinglass (önceki adıyla The Frankenstein CodeMary Shelley'nin kitabından esinleniyor. Showtime'nin üçüncü sezonuyla geri dönecek olan dizisi Penny Dreadful da yine edebiyat bazlı karakterleri televizyona taşıyor.

Warner Bros. Television ve Berlanti Productions'un yapımcılığını birlikte yürüteceği Brides'de kimlerin rol alacağı ve dizinin ne zaman ekrana geleceği gibi detaylar henüz belli değil. Yeni bilgiler açıklandıkça sizlere duyurmaya devame edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER