Family Guy: Ashton Kutcher, Ed O'Neill, John Mellencamp diziye konuk olacak

Family Guy: Ashton Kutcher, Ed O'Neill, John Mellencamp diziye konuk olacak
Fox'un uzun soluklu animasyon dizisi Family Guy, 14. sezonunda bir sürü ünlü ismi ağırlamayı planlıyor. Bunların arasında Ashton Kutcher, Ed O'Neill, John Mellencamp gibi isimler özellikle dikkat çekiyor.

Ünlü oyuncu Ashton KutcherFamily Guy'da kendini seslendirecek. Ancak bu ziyaretin bir de beklenmedik yanı olacak. Kutcher, senelerdir dizide Meg Griffin'i seslendiren Mila Kunis ile evlendi. Dolayısıyla dizide ikilinin bir şekilde karşılaşması bekleniyor. Ancak bunun nasıl gerçekleştirileceği henüz bilinmiyor. Family Guy'ın yapımcılarından Steve Callaghan bu konuyla ilgili olarak "Ona olabilecek en komik diyalogları yazdık." şeklinde konuştu. Bu da Kutcher'in ziyaretiyle ilgili beklentilerin yükselmesine neden oldu.

John Mellencamp da dizide kendini seslendiren ünlüler arasında yer alıyor. Şimdilerde Modern Family'de izlediğimiz Ed O’Neill ise Joe Swanson'ın babasını seslendirecek. 

Onlar haricinde Family Guy'a Margaret Cho, Kyle Chandler, Kathryn Hahn, Jeff Garlin ve Neil deGrasse Tyson gibi ünlüler de konuk olacak. Sevilen animasyon dizi 27 Eylül'de Fox ekranlarına dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER