Sofia Vergara, The Simpsons'ta!

Sofia Vergara, The Simpsons'ta!
Özellikle Modern Family'de canlandırdığı Gloria karakteriyle akıllarda yer eden Sofia Vergara'nın The Simpsons'a konuk olacağı ortaya çıktı. 

Entertainment Weekly'nin duyurduğu habere göre, Vergara dizide Bart’ın yeni öğretmeni Mrs. Berrera'yı canlandıracak. Ergenlik sürecine giriş yapan Bart da bu güzel kadına ilgi duymaya başlayacak. Ancak onunla ilgilenen tek kişi Bart olmayacak. Okul müdürü Skinner'da Mrs. Berrera'nın peşinden koşan isimlerden birisi olacak. The Simpsons ekibi adına yapılan açıklamada Bart ve Skinner'ın aynı kadınla ilgilenmesini izlemenin ilginç olacağını düşündüklerine ve böyle bir hikaye akışına karar verdikleri dile getirildi. Üstelik Bart'ın bir süre belli bir öğretmeni olmayacak. Bu da Sofia Vergara'nın tekrar The Simpsons'a dönebileceği anlamına geliyor.

Ünlü oyuncu The Simpsons'ın “Teenage Mutant Milk-Caused Hurdles” bölümünde karşımıza çıkacak. Bu bölüm yeni sezonun ortalarında yer alacak. Televizyonun uzun soluklu animasyon dizisi The Simpsons ise yeni bölümleriyle 27 Eylül'de ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER