Tolga Sarıtaş'tan Aşk Kırıntıları sürprizi!

Tolga Sarıtaş'tan Aşk Kırıntıları sürprizi!
Yapımını Süreç Film'in yaptığı, senaryosunu Cenk Boğatur ve Deniz Dargı'nın kaleme aldığı, yönetmenliğini Sadullah Celen'in üstlendiği, başrollerini Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan ve Burcu Özberk'in paylaştığı Güneşin Kızları'nın 12. bölümünde, Tolga Sarıtaş şarkı söyleyecek.

7 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde Güneşin Kızları'nda Ali Mertoğlu'nu canlandıran Tolga Sarıtaş, söylediği şarkıyla ses getirecek. Sevilen rock müzisyeni Teoman'ın Aşk Kırıntıları şarkısını söyleyecek olan Tolga Sarıtaş'ın günlük hayatında da gitar çaldığı biliniyor. Oyuncu, 7.bölümde de Mahzar Alanson'un Ah Bu Ben şarkısını seslendirmişti.

Selin ile konuşmak ve kendini affettirmek isteyen Ali, genç kıza romantik bir sürpriz hazırlar. Eline gitarını alıp mikrofonunun başına geçen Ali, Teoman’dan Aşk Kırıntıları isimli parçayı genç kız için söyler. İkili arasında yaşanan romantik dakikalar Selin’in kafasını kafasını karıştırır. Bu durum Selin’in Ali’ye karşı olan davranışlarını nasıl etkileyecek? İntikam ateşi ile yanan Selin, bu kararından dönecek mi?

Güneşin Kızları, yeni bölümüyle 7 Eylül Pazartesi akşamı saat: 20:00'de Kanal D'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER