Game of Thrones ne zaman bitecek?

Game of Thrones ne zaman bitecek?
HBO'nun sevilen dizisi Game of Thrones bu yıl beşinci sezonuyla ekrana geldi. Son bölümlerde yaşananlarla adından sıkça söz ettiren dizi gelecek yıl altıncı sezonuyla geri dönecek. Peki bu çok ilgi gören dizi ne kadar devam edecek?

Televizyon Eleştirmenleri Derneği yaz turuna katılan HBO'nun programlar müdürü Michael Lombardo dizinin en azından sekiz sezon devam edeceğini düşünüyor. Kendisine Game of Thrones'un ne zaman son bulacağı sorulduğunda Lombardo, "Asıl soru dizinin yedi sezondan sonra ne kadar devam edeceği. David ve Dan Game of Thrones'un üç sezon daha devam edeceğini düşünüyor. Onların bu konuda fikirlerini değiştirmelerini ve daha fazla sezon çekmelerini umuyoruz. Ancak şimdilik durum böyle." şeklinde konuştu.

Bunun ardından Game of Thrones'ta izlediklerimizden önce yaşananları bir dizi olarak görme ihtimalimiz gündeme geldi. Michael Lombardo bu önemli soruya da "Dan ve David'in yapmak isteyeceği her şeye açığız. Game of Thrones dünyasında daha anlatacak çok hikaye var." dedi.

Son olarak uzun zamandır gündemi meşgul eden "Jon Snow yaşıyor mu?" sorusu Lombardo'ya da yöneltildi. Alınan cevap oldukça net oldu: "Gördüğüm ve duyduğum şeylere göre Jon Snow kesinlikle ölü."

Game of Thrones'un altıncı sezonuyla Nisan 2016'da geri dönmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER