YENİ PROGRAM | ‘Pişir, Yedir, Kazan’

YENİ PROGRAM | ‘Pişir, Yedir, Kazan’

Kanal D’de, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu ünlü oyuncu ve sunucu Yeliz Şar’ın yapacağı , hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelecek olan “Pişir, Yedir, Kazan” isimli yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

Bir Kap Yemek Yap, 10.000 Lira Kazan

Beş maharetli bayanın birbirleri ile kıyasıya yarıştığı programda, Her günün yarışmacısı, yemeğini jürinin verdiği sürede pişirdikten sonra rakiplerine ve jüriye servis edecek, jüriden en yüksek puanı toplamak için mücadele edecek.

Haftanın finalinin yapıldığı Cuma günü ise birinci olan yarışmacı 1 kap yemek sayesinde 10.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat müziğinin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı “Pişir, Yedir, Kazan” çok yakında Kanal D’de başlıyor.

Damaklarınızı şenlendirecek, renkli jürisi ve yarışmacıları ile izleyicileri ekrana bağlayacak olan bu yarışmayı sakın kaçırmayın.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER