Louis C.K.'ye bir kötü haber de Universal'dan geldi

Louis C.K.'ye bir kötü haber de Universal'dan geldi

Taciz iddialarını kabul etmesinin FX ve HBO kanallarıyla ilişkisi kesilen Louis C.K. şimdi de The Secret Life of Pets 2 filmi kadrosundan çıkarıldı.

New York Times’ta yer alan makalenin ardından Kevin Spacey, Ed Westwick, Dustin Hoffman, Charlie Sheen, Jeremy Piven, Steven Seagal ve Jeffrey Tambor’un da aralarında bulunduğu listeye dahil olan Louis C.K. hakkında çıkan iddiaları kabul etmişti. Bu gelişmenin ardından I Love You, Daddy filminin premierini iptal etti, Stephen Colbert’in talk şovuna katılmaktan son anda vazgeçti. HBO ve FX’in Louis C.K. ile yollarını ayırmasının ardından geçtiğimiz yıl 75 milyon dolarlık bütçeyle 900 milyon dolarlık gelir elde eden The Secret Life of Pets animasyonun devam filmi The Secret Life of Pets 2’nin yapımcıları Universal ve Illumination, aldıkları ortak kararla ünlü komedyeni seslendirme kadrosundan çıkardı.

Taciz skandalı sonrası kariyerinin en karanlık günlerini yaşayan ünlüler kervanına katılan Louis C.K.’in kariyerine nasıl devam edeceğini bekleyip göreceğiz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER