FX, hakkındaki taciz iddialarını kabul eden Louis C.K.'le bağlarını kopardı

FX, hakkındaki taciz iddialarını kabul eden Louis C.K.'le bağlarını kopardı
Ünlü komedyen, senarist ve aktör Louis C.K. de hakkında taciz iddiaları çıkan isimlerin arasına katılmış ve detayları bu yazımızda paylaşmıştık. Birkaç saat önce C.K. kendisi hakkındaki iddiaların doğru olduğuna dair bir açıklama paylaşarak yaptıklarının yanlış olduğunu kabul etti.

Taciz iddialarıyla birlikte komedyenle çalışan isimler de Kevin Spacey'de olduğu gibi kendisini terk etmeye başladılar. HBO ve Netflix'in ardından FX de bir açıklama yayınlayarak kendisiyle olan bağını kopardığını duyurdu. Uzun yıllardır FX ve FX Networks'la çalışan Louis C.K., Better Things, Baskets, One Mississippi ve The Cops dizilerinde yapımcı olarak yer alıyordu. Ayrıca kendisine çeşitli ödüller kazandıran Louie dizisinin de arkasında yer alıyor.

Louie'nin geçtiğimiz sezonu bittikten sonra dizinin geleceğinin belli olmadığı ve iki tarafın da uygun olduğu bir zamanda dönebileceği açıklanmıştı. FX'in kararının ardından dizinin kanala dönmesi beklenmiyor. Ayrıca TBS'te yayınlanması için hazırlanan The Cops'un prodüksiyonu şimdilik durduruldu.

Dizilerde yaşanan boşluğun nasıl doldurulacağı şimdilik belli değil ancak yapım ekibinden isimlerin C.K.'in yerini alması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER