HBO, Big Little Lies 2. sezon için baharda hazırlıklara başlamayı düşünüyor

HBO, Big Little Lies 2. sezon için baharda hazırlıklara başlamayı düşünüyor

HBO'nun ilk sezonuyla büyük beğeni kazanan, Emmy'de de sekiz ödül kazanan minisi Big Little Lies bittiğinden beri ikinci sezon lafları ortalıkta dolanıyordu.

TVLine'ın haberine göre kanal, ikinci sezonun hazırlıklarına gelecek sezon başlamayı düşünüyor. HBO'nun şimdilik yorum yapmaktan kaçındığı yeni sezon için henüz resmi bir onay gelmiş değil. Dizinin patronu David E. Kelley, iki hafta önce yeni fikirler üzerinde tartıştıklarını ve grubu bir araya getirmeye çalıştıklarını açıklamıştı. Ayrıca geri dönüş için olumlu düşündüğünü belirtmişti.

Ancak yine TVLine'ın haberine göre ikinci sezon hazırlıkları baharda başladığı takdirde dizinin ilk sezonunda yönetmenlik yapan Jean-Marc Vallée, diğer işlerinden dolayı projede olamayacak. Vallée, sezon bittikten sonra dizinin harika bir kapanış yaptığını ve ikinci sezona gerek olmadığını açıklamış, Emmy'den sonra fikrini değiştirerek geri dönüş için olumlu konuşmuştu.

Dizinin uyarlandığı romanın yazarı Liane Moriarty ve ve kadrodaki isimler de ikinci sezona olumlu baktıklarını açıklayan isimler arasında yer alıyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER