Jennifer Aniston'ın ve Reese Witherspoon'un dizisi Apple'da yayınlanacak

Jennifer Aniston'ın ve Reese Witherspoon'un dizisi Apple'da yayınlanacak
Friends'in final yapmasının ardından geçen 13 yılın ardından Jennifer Aniston'ın yeni bir diziyle televizyona döneceği haberini temmuz ayında vermiştik. Dizinin orijinal içeriğe yatırım yapmaya başlayan Apple'da yayınlanacağını, hatta şimdiden iki sezonluk onay aldığı açıklandı.

Brian Stelter'ın Top of the Morning isimli kitabını ana materyal olarak alan dizide gündüz kuşağındaki programlar ve onların merkezi olduğu New York medyası anlatılacak. Projenin arkasında HBO'nun drama bölümü eski başkanı Michael Ellenberg yer almakta. Jay Carson (House of Cards) yapımcılığın yanında senaryoları yazacak, Oscar adaylığı olan Steve Kloves (Wonder Boys, Harry Potter) ise projede ona katılacak. Ayrıca başrol ikilinin de yapımcıların arasında isimleri yer alacak.

Reese Witherspoon, son olarak HBO'nun sevilen ve kendisine de Emmy adaylığı getiren dizisi Big Little Lies'ta yer aldı. Ayrıca Friends'te Aniston'ın karakterinin kız kardeşini oynamışlığı da bulunuyor. Friends'in ardından film kariyerine ağırlık veren Aniston ise diziyle ve 30 Rock konukluğuyla şimdiye kadar iki Emmy ödülü kazandı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER