Julianna Margulies'in yeni dizisi belli oldu: Dietland

Julianna Margulies'in yeni dizisi belli oldu: Dietland
Julianna Margulies, televizyona yeni bir diziyle dönüş yapıyor. Oyuncunun AMC'nin yeni draması Dietland'in başrollerinden birisi olduğu açıklandı.

Sezonu 10 bölüm sürecek olan dizi, Sarai Walker'ın 2015'te yayımlanan aynı isimli romanından uyarlama ve toplumun kilo kaybı ile güzellik takıntısına odaklanıyor. Margulies, Kitty Montgomery isminde hırslı bir magazin editörünü oynayacak. Kitty'nin dünyası bir feminist organizasyon onun çevresindeki insanları hedef almaya başlayınca kaosa dönüşecek. Yaşananların ardından eski tip medya gücüne güvenemeyen karakter, oyunu kuralların olmadığı bir şekilde oynayıp manipülasyon yapmaya başlayacak.

Dizinin kadrosuna daha önce başrol olarak Joy Nash'in de katıldığı açıklanmıştı. Oyuncunun karakteri Plum Kettle, kilo vermek için ameliyat geçirmek üzereyken kendisini iki feminist grubun rekabetinin ortasında buluyor. Eski ve yeni fikirlerin çatışmasında o da kendisi için bir karar vermek zorunda. Dietland, 2018'de başlayacak ve yürütücülüğünü Marti Nixon üstlenecek.

E.R. dizisiyle de bilinen Margulies, son olarak The Good Wife'ta yer almış, bu iki dizi sayesinde birçok Emmy ve Altın Küre adaylığı ve ödülü kazanmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER