Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon yeni bir dizinin başrol oyuncuları oldular

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon yeni bir dizinin başrol oyuncuları oldular

Friends'in final yapmasının ardından geçen 13 yılın ardından Jennifer Aniston, yeni bir diziyle televizyona dönmeyi planlıyor.

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon, ismi şimdilik belli olmayan yeni bir dizi projesinin başrol oyuncuları oldular. Dizide gündüz kuşağındaki programlar ve onların merkezi olduğu New York medyası anlatılacak.

Henüz kanal arayışının başlamadığı yeni proje için kablolu kanallar veya online yayın platformları düşünülüyor. Projenin arkasında ise HBO'nun drama bölümü eski başkanı Michael Ellenberg yer almakta. Jay Carson (House of Cards) yapımcılığın yanında senaryoları yazacak, Oscar adaylığı olan Steve Kloves (Wonder Boys, Harry Potter) ise projede ona katılacak. Ayrıca başrol ikilinin de yapımcıların arasında isimleri yer alacak.

Reese Witherspoon, son olarak HBO'nun sevilen ve kendisine de Emmy adaylığı getiren dizisi Big Little Lies'ta yer aldı. Ayrıca Friends'te Aniston'ın karakterinin kız kardeşini oynamışlığı da bulunuyor. Friends'in ardından film kariyerine ağırlık veren Aniston ise diziyle ve 30 Rock konukluğuyla şimdiye kadar iki Emmy ödülü kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER