Mahershala Ali'nin True Detective 3. sezonun başrolünde olacağı kesinleşti

Mahershala Ali'nin True Detective 3. sezonun başrolünde olacağı kesinleşti
HBO dizisi True Detective'in üçüncü sezonu için çalışmalara başlandığı haberini mart ayının sonunda almıştık. Temmuz başında da Oscar ödüllü oyuncu Mahershala Ali'nin sezonun başrolünde yer almak için görüşmelere başladığı haberi gelmişti.

Üçüncü sezon kanaldan henüz resmi onay almasa da kısa süre önce gelen habere göre HBO Entertainment'in patronu Casey Bloys, anlaşmanın tamamlandığını duyurdu. Şimdiye kadar beş bölüm senaryo okuduğunu ve beğendiğini söyleyen yönetici, yönetmenlerle görüştüklerini ve diziyi çekecek kişiyi bulduklarında başlayacaklarını belirtti.

True Detective'in ilk sezonu 2014'te yayına girdiğinde, eleştirmenler ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve birçok adaylık kazanmıştı. Ancak ikinci sezonda tam tersi bir durum olunca dizi, geleceği belirsiz bir durumun içine girmişti. Dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto ile birlikte Emmy ödüllü yapımcı David Milch de birlikte çalışmak üzere yeni sezona katıldı.

True Detective'in ilk sezonunda Matthew McConaughey ile Woody Harrelson başrolde yer almış; Colin Farrell, Rachel McAdams ve Taylor Kitsch de ikinci sezonda yer almışlardı. Mahershala Ali'nin dizi kariyerinde House of Cards ve Luke Cage gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER