The Night Of, Dizimax Vice'de başlıyor

The Night Of, Dizimax Vice'de başlıyor
Gizemli bir cinayet, sanık olarak tutuklanan genç bir adam, gerçeklerin peşinde bir avukat... 12 Temmuz'da başlayacak olan The Night Of başrolünde John Turturro'nun yer aldığı sekiz bölümlük bir mini dizi olmasıyla dikkat çekiyor.

Pakistanlı bir genç olan Naz bir akşam davetli olduğu parkiye gitmek için babasının taksisini alır. Yolda arabaya genç bir kız biner ve geceyi birlikte geçirirler. Naz ertesi sabah uyandığında yanında kızın cansız bedenini bulur. Olup biterler hakkında hiçbir şey hatırlamayan adam cinayet zanlısı olarak tutuklanıp suçunu itiraf etmeye zorlanırken araya giren bir avukat Naz'ın savunmasını üstlenir. Jack Stone adlı bu avukat Naz'ın masumiyetine inanmaktadır ve gerçekleri bulmak için harekete geçer. 

Yaratıcılığını Steven Zaillian ve Richard Price'ın üstlendiği The Night Of polis soruşturmasından adli takibe ve tutukluluk sürecine bir cinayet davasını bütün yönleriyle ele alıyor. 2009 yılında Peter Moffat tarafından hazırlanan İngiliz dizisi Criminal Justice'den uyarlanan yapımda ünlü oyuncu John Turturro, Jack Stone isimli avukatı canlandırıyor. Dizide cinayet zanlısı olarak tutuklanan Naz rolündeyse Riz Ahmet yer alıyor.

İlgi uyandıran mini dizisi The Night Of, Amerika'dan 48 saat sonra salı günleri saat 22.00'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER