Arka Sokaklar'da neler oluyor, Rıza Baba ölecek mi?

Arka Sokaklar'da neler oluyor, Rıza Baba ölecek mi?
Arka Sokaklar 407.yeni bölüm fragmanı sosyal medyayı salladı… Dizin yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Rıza Baba’nın yardım eli uzattığı genç tarafından vurulması herkesi şaşkına çevirdi. Hüsnü Çoban’ın vurulma olayı tazeliğini korurken Rıza Baba’nın vurulması ile seyirci ikinci şoku yaşadı. Peki, Arka Sokaklar’ın Godfather’ı Rıza Baba ölecek mi? İşte Arka Sokaklar 407.bölüm fragmanı ve detayları haberimizde… 

Dizinin 25 Haziran'da yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı görücüye çıktı.  Kısa süre içinde binlerce kişi tarafından izlenen fragmanda, bir market soygununda Rıza Baba vuruluyor... Ekibin Rıza Baba'yı hastaneye yetiştirmeye çalıştığı anlar 'Rıza Soylu ölüyor mu' sorusunu akıllara getirdi. Arka Sokaklar’ın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde vurulan Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmediği uzun süre sosyal medyada gündem olmuştu. Ekip, acıları daha yeni dinmiş gibiyken yeniden hüzne gömülüyor... Geleceğini kurtarmaya çalıştığı genç, Rıza Baba'nın hayatına mı mal olacak? Arka Sokaklar 407. Bölüm 24 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 407. bölüm fragmanı:Arka Sokaklar 406.son bölümde neler oldu?

Azmi’nin memleketinde yargılanacak olması ekibin gündemine bomba gibi düşer. Rıza Baba ve Mesut, Savcı Fikret’in yanına gidip bu durumun nasıl olduğu ile ilgili bilgi almak isterler. Erdal hala Bekir’in mekanın da saklanmaktadır. Azmi, Avukat Uğur ile birlikte cezaevinden çıkar. Uğur’dan Erdal’ı bulmasını ister. Konvoy halinde havaalanına gitmek üzere kalkış yaparlar. Rıza yanında Mesut ile beraber Azmi’nin yol aldığı konvoyu durdurur. Rıza’nın Azmi’ye söyleyeceği son birkaç laf kalmıştır. Arama izni bulunan Erdal’ın telefon hatlarına ve e-mail hesabına da erişim sağlanır. Azmi’nin yeni tuttuğu avukatı Uğur’da Erdal’a ulaşmak için takibe alınır. Erdal Av. Uğur ile buluşur. Azmi’nin bıraktığı parayı verir. Erdal şehir dışında, ıssız yerdeki villasında Emre’den aldığı mallarla gününü gün etmektedir. Ekibimiz yaptığı araştırmalar sonucu Emre üzerinden Erdal’a ulaşmayı başarır. Erdal’ın kızla beraber olduğu eve basın düzenlenir. Erdal kızı rehin alınca da Selin kendisini ortaya atar.

Dizinin konusu 

Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları veİstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet amiri Rıza Baba olur. 

Oyuncular 

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Oya Okar (Selin Komiser), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin),Ozan Çobanoğlu (Hakan Çınar), Boğaç Aksoy (Volkan), Figen Evren (Suat), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yüsra Geyik (Zeliha), Furkan Göksel (Metin), Onur Bay (Tekin), Manolya Aşık (Şule), Efe Günay (Haydarberk), Kerimhan Duman (Tunç), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Çelik (Ayla), Kaan Uslu (Efe Bebek), Tunç Oğuz (Arda), Beste Şamcı (Eda) ve Garip Kont

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER