Jessica Lange, American Horror Story'ye geri dönecek mi?

Jessica Lange, American Horror Story'ye geri dönecek mi?
Dört sezon boyunca Ryan Murphy ve Brad Falchuk ile çalışan Jessica Lange, American Horror Story dizisine geri döner mi? Birçok AHS hayranı bu sorunun cevabını merak ediyor. Bu önemli soruyu Lange yanıtladı.

Sevilen oyuncu dizinin dört sezonu boyunca Constance Langdon, Rahibe Jude, Fiona Goode ve Elsa Mars gibi şahane karakterlere hayat verdi. Başarılı performansıyla American Horror Story sevenlerin gönlünde taht kurdu. Ancak beşinci sezonla birlikte antoloji serisinden ayrıldığını açıkladı. Onun ardından diziye Lady Gaga dahil oldu. Yine de AHS hayranları Jessica Lange'in geri dönüşünü dört gözle bekliyordu. Bu konuda üzücü haberi Jessica Lange, Charlie Rose'a konuk olarak uyurdu. Durumu "Dört senemi, dört sezonumu burada geçirdim ve her sene şahane karakterlere hayat verdim. Her yıl her şeyin komple değişiyor olması bu projeyi benim için çok ilgi çekici hale getirdi. Ancak bir noktadan sonra her şeyin sonu geliyor. Bu çok doğal." sözleriyle açıkladı. Geri dönmek niyetinde olmadığını dile getirdi.

Daha önce Entertainment Weekly'ye konuşan Ryan Murphy izleyicilere umut vermiş, kapının her zaman açık olduğunu söylemişti. Jessica Lange'in her zaman canlandıracağı karaktere göre karar verdiğini, bu yüzden ayrılığın uzun sürmeyeceğine inandığını da sözlerine eklemişti. Bu açıklamayla umutlanan AHS hayranları Jessica Lange'in düşünceleriyle yeniden hüzüne boğuldu.

American Horror Story henüz ismi açıklanmayan altıncı sezonuyla sonbahar aylarında geri dönecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER