Pratyusha Banerjee, 24 yaşında intihar etti

Pratyusha Banerjee, 24 yaşında intihar etti
Hindistan'ın ünlü televizyon yıldızlarından Pratyusha Banerjee'nin ölüm haberi geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı.

Yerel haber kaynaklarına göre 24 yaşındaki genç oyuncu Bombay'daki evinde ölü bulundu.  Genç oyuncunun evinde asılmış halde bulunduğu ancak olay yerinde herhangi bir intihar notu yer almadığı söyleniyor. Bu üzücü haber Banerjee'nin hayranları arasında büyük bir şok etkisi yarattı.

1991 senesinde doğan Pratyusha Banerjee 2010 senesinde Hindistan'da bir yetenek yarışmasını kazanmasıyla keşfedildi. İlk oyunculuk denemesi de bir televizyon dizisi olan Balika Vadhu oldu. Başarısının ardından reality programlarında bolca yer aldı. Bunlar arasında Jhalak Dikhhla Jaa (BBC formatı Strictly Come Dancing), Bigg Boss ve Power Couple gibi programları görüyoruz. Ardından farklı dizilerle şöhret yolunda ilerlemeye devam etmişti. Aynı zamanda oyuncu ve yapımcı olan Rahul Raj Singh ile birlikteliğiyle dikkat çekiyordu. Onu evlerinde kendini asmış halde bulanın da erkek arkadaşı olduğu söyleniyor. 

Singh tarafından hızla Kokilaben Ambani Hastanesi'ne kaldırılan genç oyuncu için maalesef ki geç kalınmıştı. Ailesinin ya da erkek arkadaşının cinayete dair şüphe taşımaması sebebiyle Pratyusha Banerjee'nin ölümüne intihar davası olarak bakılıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER