Shemar Moore, Criminal Minds dizisinden ayrılıyor

Shemar Moore, Criminal Minds dizisinden ayrılıyor
CBS kanalında ekrana gelen Criminal Minds dizisi bir oyuncusunu kaybetmeye hazırlanıyor. Shemar Moore diziden ayrılacağını açıkladı.

Moore, 11 sezondur dizide FBI Özel Ajanı Derek Morgan karakterini canlandırıyordu. Ancak 11. sezon finaliyle bu karaktere elveda diyeceğiz. Bu olay dizi içinde Morgan'ın ailesine daha fazla zaman ayırmak istemesiyle açıklanacak.

Criminal Minds dizisinin baş yazarı Erica Messer konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Messer "Criminal Minds ailesi olarak Ajan Derek Morgan'a 'sonra görüşürüz' diyeceğimiz için üzgünüz. Daha da üzücü olan Shemar Moore'un artık sette yer alamayacak oluşu... Shamer'ın yeni bir şeyler denemek istemesi hepimiz için sürpriz oldu. Onu seviyor ve aldığı karara saygı duyuyoruz. Ancak bu üzgün olmadığımız anlamına gelmiyor." sözlerini paylaştı.

Shemar Moore da cbs.com üzerinde bir video ile hayranlarına seslendi. Bu videoda "Yoldaşlarıma, hayranlarıma, bebeklerime: İhtiyacınız varsa ağlayın, bağırın, çığlık atın ancak sonra gülümseyin, gülümseyin, gülün, kutlayın. Bu bir elveda değil. Bu sadece hayalin bir kısmının sonu. Ben hiçbir yere gitmiyorum. Siz de gitmiyorsunuz. Siz olmadan benim hayallerimi gerçekleştirmem mümkün değil. Tüm gün boyunca hayal kurabilirim ancak siz yaptıklarımı izlemediğiniz, bana destek olmadığınız sürece hiçbirini başaramam. Elde edebileceğim hiçbir başarı başkalarına ilham olmadığı sürece bir şey ifade etmiyor. Her kimseniz bilin ki ben de sizler gibiyim. Bu parti bitiyor olabilir ancak söz veriyorum, yeni bir parti düzenleyecek ve hepinizi davet edeceğim." şeklinde konuştu.

Criminal Minds, 11. sezon bölümleriyle çarşamba günleri CBS'de ekrana gelmeye devam ediyor.


BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER