Jenna Dewan Tatum ve Channing Tatum'dan dans yarışması geliyor

Jenna Dewan Tatum ve Channing Tatum'dan dans yarışması geliyor
Hollywood'un gözde çiftlerinden Jenna Dewan Tatum ve eşi Channing Tatum'un NBC için bir dans programı hazırladığı ortaya çıktı.

Entertainment Weekly'nin haberine göre NBC şimdiden altı bölüm siparişi verdi. Henüz ismi belli olmayan yarışmada Jenna Dewan Tatum jüri ve akıl hocası olarak yer alacak. Channing Tatum ise Free Association şirketiyle programda yapımcılık yapacak. Şimdilik yakışıklı oyuncunun programda görünüp görünmeyeceğiyse belli değil. 

Dewan Tatum son aylarda CBS kanalında ekrana gelen Supergirl dizisinde Lucy Lane karakterini canlandırıyor. Bunun yanında başarılı dansçı Fox'un So You Think You Can Dance yarışmasında da birkaç defa yer aldı. Son olarak Tatum ailesi Lip Sync Battle yarışmasına katılmıştı. Step Up filminde tanışan çift şimdi dansçı köklerine geri dönüyor gibi görünüyor.

Purple Cup Productions ve Endemol Shine North America ortaklığında ekrana getirilecek yarışmanın formatı henüz açıklanmadı. Yapılan duyurularda sadece "dans yarışması formatına taze bir nefes" ifadeleri yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER