Peter Jackson, Doctor Who'da konuk yönetmen olabilir

Peter Jackson, Doctor Who'da konuk yönetmen olabilir
Ünlü yönetmen Peter Jackson, Facebook hesabında paylaştığı bir video ile Doctor Who hayranlarına umut verdi.

Peter Jackson'ı herkes Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) ve Hobbit filmleriyle tanıyor. Başarılı yönetmenin Doctor Who'da konuk yönetmenlik yapması bir süredir konuşulan bir meseleydi. Hem Yüzüklerin Efendisi hem de Doctor Who hayranları bu gelişmenin nasıl sonuçlanacağını merakla bekliyordu. Henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak Peter Jackson'ın paylaştığı video olumlu bir cevap olarak algılandı.

Paylaşılan videoda Peter Jackson ve kızı Katie yer alıyor. Yönetmen kazandığı Oscarları parlatırken, Katie de Steven Moffat'tan gelen bir mailden bahsediyor. Onlar bunu konuşurken, Doktor karakterini canlandıran Peter Capaldi evlerine geliyor. BBC'den gelen özel bir postayı yönetmene iletiyor. Bunu bir an önce imzalamasını istiyor. Ancak imzayı alamadan bir Dalek tarafından kovalanıyor. Böylece Jackson ve kızı The Walking Dead izlemeye gidiyor.

Henüz BBC cephesinden resmi bir açıklama gelmedi. Ancak bu videonun ardından Peter Jackson'ın Doctor Who'da bir bölüm yönetmesi bekleniyor. Bu videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.


This was an interesting weekend...

Posted by Peter Jackson on 29 Kasım 2015 Pazar


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER