Gülseren:

Geçtiğimiz bölüm Alper’in silahından çıkan kurşunun Cihan’ı vurması ve buna şahit olan Özkan ile kapatmıştık. Cihan çok ağır olmasa da yaralanmıştı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Alper olay yerinden kaçarak Solmaz’ın yanına giderken, Dilara ve Rahmi de soluğu hastanede aldı. Dilara her zamanki gibi olayın duyulmasından endişe ederken Cihan da ameliyata alınmıştı. Açıkçası Dilara’nın çocuklara hemen haber vermemesini, sonradan sanki çok önemli bir olay değilmiş mi açıklamasını biraz bencilce buldum. Ozan tepki göstermekte yerden göğe kadar haklı. Ozan ve Cansu haberi alır almaz hemen babalarının yanına giderken gözlerim ister istemez Hazal’ı aradı ama Hazal, Dilara ile birlikte sonradan geldi. Ve bir kez daha kendisine sinir olmamızı sağladı. Zaten bekleme odasında tek bir kelime bile etmeden ruhsuz bir şekilde oturması yetmiyormuş gibi bir de en gereksiz bir anda Ozan’a sinemaya gitmeyi teklif etti. Hazal baban vuruldu ve şu an hastanede bunu biliyorsun değil mi? Sonra “neden beni sevmiyorsunuz” diye ağlama krizlerine giriyorsun bence bir kez daha düşün.


Gülseren’in tam da herkes oradayken hastaneye gitmesi ise resmen deli cesaretiydi. Dilara’dan nasıl bir davranış bekliyordu ki. Üstelik bu durum karşısında olan yine Cansu’ya oldu. Yakında gerçek anlamda iki annesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalacak.

Tüm bunlar olurken, Alper’in evinde de büyük bir telaş vardı. Yaptığı şeyle başına ne kadar büyük bir bela aldığını yeni idrak eden Alper’i Solmaz sakinleştirmeye çalışırken sanki daha önceden de delil karartmış gibi silahı alıp hemen denize attı. Tabi güvenlik kameralarını hesaba katmamışlardı ama Cihan onlardan kurtulduğu gibi şikayetci de olmadı. İşini polise bırakmadan kendi halledecek anlaşılan.

Son zamanların en fenomen karakterinin Keriman olduğunu biliyordum ama açıkçası Özkan ile bu kadar iyi uyum sağlayıp diziye ayrı bir enerji getireceklerini tahmin edememiştim. Abla-kardeş atışmaları o kadar gerçek ki bütün gün onların bu birbirleri ile olan kavgalarını izleyebilirim.

Karanlık ve üzüntülü geçirdiğimiz şu son günlerde Özkan’ın şiddetine karşı kendini cesurca savunan Gülseren hepimize tüm kadınlara örnek olmalı diyerek zaten yeterince konuşulan konuları daha fazla deşmemek adına o sahneleri atlıyorum.


Gülseren’i, kızlarını gördükten sonra bir anda değişen Özkan ki ben hala samimiyetine inanmıyorum, Cansu’nun karşısına çıktı ve “ben senin babanım” dedi. Hazal’ın aksine kaçmayan ve ona sarılan Cansu için gözlerimin dolduğunu itiraf etmeliyim. Cansu’nun Özkan ile görüştüğünü öğrendiğinde Dilara’nın nasıl delireceğini ve ne tepki vereceğini merak ediyordum ama fragmanı gördükten sonra Cihan-Özkan karşılaşmasını artık daha çok merak ediyorum. Anlaşılan haftaya bizi yine çok güzel bir bölüm bekliyor…

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER