Hiçbir şey olmamış gibi devam edemezsin John!
Başına ne gelirse gelsin hiçbir şey olmamış gibi davranmak da büyük meziyet olsa gerek. Evet, bu bir meziyetse John Rayburn’ü ‘Başına ne gelirse gelsin hiçbir şey olmamış gibi davrananlar derneği’ başkanı olarak da tanımlamak mümkün.

John Rayburn yaşanan o kadar hadiseden sonra, Monroe Country Şerifliği için yarışmaya karar veriyor. Aman ne güzel karar! Daha başına geleceklerin ciddiyetin kavrayamadı sanırım ya da ne kadar güçlü olursa o kadar yenilmez olacağını düşünüyor.

Aslında hepimiz öyleyiz, aksi takdirde hayata da tutunamayız ama söz konusu John olunca biraz sinirlendim tabii. Bu kadar yaşanandan sonra hiçbir şey olmamış gibi devam edemezsin John! John’un iyi bir oğul, iyi bir eş, iyi bir baba gibi sıfatlarla gerine gerine dolanmasından rahatsızım çünkü. Nedenini biliyorsunuz…

Fakat bu bir drama ve söz konusu dramaysa ben keyif almaya bakarım. O yüzden sinirlenmeyi bir kenara bırakıp John’un mevcut durumunun hikayemize katkısıyla ilgileneceğim.

John Rayburn, uyuşturucu meselesine bir adım daha yaklaştı. Korkarım ki bu mesele nihayete erdiğinde John’un itibarı da yerle bir olacak. Açıkçası tüm bunlar geçmişe, o malum güne eksenli olduğu için üzülsem mi, sevinsem mi bilemiyorum ama hikayenin bu denli karışmasından ötürü de mutlu oluyorum.

Elimizde bir zamanlar Danny’nin de içinde bulunduğu bir uyuşturucu şebekesi var. John, eli kolu bağlı bir şekilde bu şebekenin içine doğru sürükleniyor. Kevin ise hem kullanıcı, hem de ticari açıdan uyuşturucudan besleniyor. Bu kısım beni çok heyecanlandırıyor doğrusu.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER