Masters of Sex: Bu kez tabuları yıkmaya geliyorlar!

Masters of Sex: Bu kez tabuları yıkmaya geliyorlar!

Şimdi özlemedik desek yalan olur. Medikal drama türünün başarılı dizisi Masters of Sex 12 Temmuz Pazar akşamı 3. sezonuyla Showtime ekranlarına geri dönüyor.

Günümüzde hala tabu olan seks olgusunu 60’lı yıllarda bilimsel araştırma konusu olarak ele alan Dr. William Masters ve Virginia Johnson sezona bomba gibi bir başlangıç yapacağa benziyor. İki sezondur gerek hastanede gizli gizli, gerekse genelevde yürütülen seks çalışması, bu sezon 1966 yılının şehvet dolu hikayesine dönüşüyor. Ve nihayet, Bill ve Gini toplum içine çıkıyor; yani en azından çalışmaları çıkıyor.
 
Hikayeyi 1966 yılına getiren son sezondaki zaman sıçramasından sonra, Bill ve Gini’nin çığır açan çalışması “Human Sexual Response” sonunda yayımlanıyor. 3. sezon fragmanında basın önünde gerçekleşen sunuma şahit oluyoruz. Bu arada, Virginia’nın “We are the sexual revolution.” sözü de resmen lafı gediğine koyuyor. Fragmanda ayrıca Bill, Virginia ve Libby’den oluşan tuhaf aileye de değiniliyor. Bu üç kişilik evliliğin nasıl yürüyeceğini oldukça merak ediyoruz.
 
Masters of Sex’in yeni sezonunda tanıdık bir yüzle de karşılaşacağız. The Walking Dead’in son sezonunda kaza kurşununa kurban giderek diziden ayrılan Beth Greene karakterini canlandıran Emily Kinney, Masters of Sex ile ekranlara dönecek. Nora karakterine can veren Emily Kinney, William ve Libby Masters çiftine kapı komşusu olacak. 20’li yaşlarda genç bir kadın olan Nora, Bill ve Gini’nin seks çalışmasında gönüllü olacak.

Masters of Sex Üçüncü Sezon Fragmanı: 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER