MedCezir finalinde ne oldu?

MedCezir finalinde ne oldu?
Sosyal Tv seyircisi günlerdir MedCezir'in veda bölümüne hazırlanıyordu. Öğlen saatlerinde Ece Yörenç tarafından açıklanan #HiçUnutmayacağız etiketi bölüm yayına girene kadar saatlerce TT listesinde kaldı. Özet başladığında Twitter'da içerik akışı tavan yapmaya başlamıştı.

Günlerdir orjinal hikayeden dolayı Mira'nın öleceğini düşünen seyircide Asım Şekip Kaya cenazesinde hayal gören Mira sahnesi heyecan yarattı. Cenaze törenindeki çelenklerin isim bantlarındaki detaylat da Sosyal Tv seyircisinin gözünden kaçmadı. Ekip isimlerinin dizildiği çelenklerde "Serenay Ergüçlü" adı dikkat çekti.

Cenaze ile hüzünlü başlayan bölüm, Sude'nin merdivenlerden yuvarlanması ve hastanede Beren'in çıkışlarıyla birlikte gerginlik tavan yaptı. 48 saat geriye giderek Orkun'un çok korkunç maceralarına bağlandık. Orkun katil oldu. Ormanda kovaladığı Ayşe, düşerken başını taşa vurdu ve öldü. Böylece Medcezir gider ayak ikinci karakterini de öldürdü.

Mira ve Yaman'ın "hayatına devam et" temalı duygusal sahnesinin arkasında Altınkoy'da düzenlenen şenlikte 'Dünyayı Durduran Şarkı'yı söyleyen Mira ve Yaman sahnesini görünce finalde olacaklar için heyecan doruk yaptı.

Selim sonunda Sedef'e açıldı. Orkun'un sıkıcı planlarıyla ilerleyen bölümde Yaman bıçaklandı; Mira bir atak daha geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Kanaması başladığı için acilen ameliyata alındı.

Ve hikaye üç ay sonrasına atlayarak mutlu son ile final yaptı.

Bölüm sonunda diziye emeği geçen herkes Sezen Aksu şarkısı eşliğinde ve beyazlar giyerek kadraja girdi ve seyirciye veda ettiler.

Güle güle MedCezir!

#HiçUnutmayacağız


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER