Lucy Liu yönetmenliğe soyunuyor!

Yeni başlayacak olan diziler

The Imitation Game’le Oscar ödülü alan senarist Graham Moore, NBC’de ekrana gelecek 10 bölümlük bir dizi için World War Z’nin yönetmeni Marc Forster ile bir araya geliyor. Vücudunda birtakım tuhaf semptomlara rastlayan ve kendisini küresel sonuçları olan bir salgın hastalığın ortasında bulan bir kadını anlatan dizinin adı ve ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

HBO’da uzaylı istilası a dostlar! Kanal, Funny or Die adlı komedi programının The Gorburger Show adlı bölümünde dev bir canavarla karşımıza çıkacak! T. J. Miller’ın seslendirme yapacağı bölümde mavi bir uzaylının maceraları anlatılacak. Miller’ın yanısıra Ed Helms ve Johnny Knoxville’in de yer alacağı program şu anda çekim aşamasında.


Kabul edelim biraz ürkünç...

FX, yeni bir dizi ile sezona açılış yapıyor. Kurt Sutter imzası taşıyan The Bastard Executioner adlı dönem dizisi, kanalın yaptığı açıklamaya göre 10 bölümden oluşuyor. İlk bölümünün Galler’de çekildiği The Bastard Executioner’da, Kral 1. Edward yönetimindeki bir şövalyenin yeminini bozması ve sonrasında yaşananlar ele alınıyor. Kadrosunda Stephen Moyer, Katey Sagal, Lee Jones, Sam Spruell, Matthew Rhys gibi isimleri barındıran dizi, önümüzdeki güz sezonunda izleyicileriyle buluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER