Lucy Liu yönetmenliğe soyunuyor!

Haftanın öne çıkan trailer'ları

HBO’nun yeni komedisi Ballers, yeni bir tanıtım videosuyla karşımızda. Eski profesyonel sporculara akıl hocalığı yapan Spencer Strasmore adlı karaktere odaklanan dizide, Spencer karakterini Dwayne Johnson canlandırıyor. Dizide Johnson’a Community ve Childrens Hospital’dan tanıdığımız Rob Corddry eşlik ediyor.21 Haziran Pazar günü yayınlanacak olan Ballers’la birlikte, HBO’da The Brink adlı komedi dizisi de açılış yapacak. Jack Black ve Tim Robbins’in yer aldığı dizide, başlaması muhtemel olan 3. Dünya Savaşı’nın engellenme çabalarını izleyeceğiz.
HBO’nun kardeş kanalı olan Cinemax, yayınladığı dram dizisi The Knick’in yeni sezonuna ait bir tanıtım videosu paylaştı. 20. yüzyılın başlarında New York’taki Knickerbocker Hospital çalışanlarının mesleki ve günlük yaşantılarına değinen, başrolünde de Clive Owen’ın yer aldığı dizi, önümüzdeki aylarda ekranlara gelecek.
Jon Stewart’ın 6 Ağustos Perşembe günü veda etmesinin ardından Trevor Noah tarafından sunulacak olan Daily Show, 28 Eylül Pazartesi günü yeniden başlayacak. Comedy Central’da ekranlara gelen programa ait yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda Güney Afrikalı komedyenin stüdyoya gizlice girmesini ve kendini evinde gibi hissetmeye çalışmasını görüyoruz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER