Survivor birleşme partisinden akılda kalanlar

Survivor birleşme partisinden akılda kalanlar
Günlerdir ada halkının bir numaralı gündem maddesi olan birleşme partisi geçtiğimiz Pazar günü rüzgâr gibi geçti. Geçmiş birleşme partilerine bakınca hem ikramlar hem de ortam açısından bir nebze sönük bir parti olduğunu söyleyebiliriz. Kısır ve kabak dolması yiyip Sabriye’nin DJ müziğine nazır yaptığı danslardan biraz daha fazlası olurdu genelde, bu sefer yoktu. Sandal Ailesi’nin karı koca olay mahallinde yerlerini aldığı, Fatih Terim’in neden geldiğinin tam olarak anlaşılamadığı bir geceydi. Hele de o evlendirme dairesi gibi oturmalarının sebebi neydi? Yine de birleşme partisinden bende kalanları yazmak isterim.


Biz asla eğlenmeyiz dostum

Kıymalı böreğin bitmesi, pirzolanın elden ele gezmesi

Ödüllerde kuş sütünün bile eksik olmadığı, hiçbir masraftan kaçınılmayan dev yapım Survivor’da, en güçlü iki final adayı arasında yaşanan kıymalı börek polemiği gözlerden kaçmadı. Adem’in onlara kıymalı börek ulaşmaması şikayeti üzerine garsondan börek isteyen İlhan, börek geldiğinde Adem’in ‘Gerek yok, yedik biz’ demesiyle çok sinirlendi, ‘O zaman neye şikayet ettin?’ dedi. Bunu Serhat’ın ‘Pirzola elden ele geçirilir mi?’ konulu isyanı izledi ki ilk Nusret ödülünde telafi etmelerini diliyorum. Görüldüğü gibi İlhan’la Serhat partide bile gergindi, partide bile sinirliydi.


Fotoğraf kalitesi için özür dilerim ama evet, bu o 

Sabriye’nin dansı

Bu dansı küçük aciz kelimelerimle anlatmam zor olacağından, eğer henüz görmediyseniz bu sahneyi direk gidip izlemenizi öneririm. İçinde zerre kinaye olmadan belirtmek isterim ki Sabriye’nin kendine güvenine bayıldım, herkeslere nasip olsun dilerim. Bir de Adem'le barıştıklarını görünce çok sevindim, neydi o Adem'in kolunda partiye girerkenki havası? Yürü be Sabriye.

Yazı devam ediyor... 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER