Defneli, Ömerli bir "tasarım" meselesi...

Defneli, Ömerli bir
Defne... Ömer... Ve bir tasarım meselesi...
Her hafta Kiralık Aşk bölüm yorumlarımızın altına, okurlarımız kendi yorumlarını bırakıyorlar ve altında epey bir sohbet etme imkanı buluyoruz. Kiralık Aşk 54. bölüm yorumuma gelen cevapları okurken, Sevgili Deniz'in yazdıkları çok fazla dikkatimi çekti. Kendisiyle bu konuda görüşmek istedim ve hemen akabinde yazışmaya başladık. Ve birkaç saat sonra, yazdıklarının, diğer okuyucuların da dikkatini çektiğini gördüm. Şimdi öncelikle, o satırları sizlerle paylaşmak istiyorum. Ve yazısını, Defne'nin de değişebilmesini dileyerek bitiriyordu Sevgili Deniz, hepimizin dileğinin üzerinden geçiyordu. Bu satırları kaç kez okuduğumu bilmiyorum. Hiç bu açıdan bakmadığımı düşündüm ve yeni bir pencere açtı. Zaten üzerine konuşmamız da bana açılan o yeni pencereden bakarken gerçekleşti. 

Doğruluğundan emin miyim? Hayır. Üzerinde durup düşünecek kadar önemli midir peki bu konu? Evet. Her ayrıntısını yakalamaya, işaretlerini havada kapmaya çalıştığımız Kiralık Aşk'ın, belki de en dile gelmesi gereken konusudur bu tasarım meselesi; bence, bizce. ^^

Bugüne kadar tasarım konusundan, bölümleri yorumlarken elbette bahsettim. Öncelikle o düşüncelerimi, bu yazıda derleyerek tekrar anlatayım. 


Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER