Kerem Bürsin: Okyanus ötesinden gelen cevher

Kerem Bürsin: Okyanus ötesinden gelen cevher
Yalnızca  bir buçuk senedir tanıdığımız genç bir adamın biyografisini yazmak zor olabilirdi fakat benzerine az rastlanır bir 'şöhret basamaklarını tırmanış' söz konusu. İki televizyon dizisi, üç ayrı markanın yüzü ve son olarak Çağan Irmak'ın Unutulsam Fısılda filminde yer edinerek cümle aleme 'çıkış dediğin böyle yapılır' dedirtiyor Kerem Bürsin.

Ülkemizde, Star ve Star Adayı oyuncular genellikle gözlerimizin önünde filizlenir. Örneğin, Kıvanç Tatlıtuğ onu ilk tanıdığımızda Bülent Ersoy'un klibinde oynayabilmek için divanın önünde kurbanlık kuzu olarak duran, al yanaklı bir erkek güzeliydi sadece. Oyunculuğa adım attıktan sonra her bir işinde adım adım ne kadar geliştiğini ve tam anlamıyla gerçek bir Star'a dönüşme yolundaki evreleri her seferinde üstüne koyarak geçtiğine şahit olduk.

Özgüven, karizma ve kayda değer oyunculuk yeteneği kimseye Tanrı'dan tasdikli paket olarak bahşedilmiyor, onu biliyoruz. Bu yüzdendir ki Türk izleyicisi olarak Kerem Bürsin'i keşfettiğimizde onun henüz televizyondaki ilk işinin Güneşi Beklerken olduğuna inanmak kolay olmadı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER