K-Drama Haberleri: Doctors, Mirror of the Witch, Entourage uyarlaması ve diğerleri

K-Drama Haberleri: Doctors, Mirror of the Witch, Entourage uyarlaması ve diğerleri

Min Do-hee Mirror of the Witch kadrosunda

Kore dizi severler tarafından merakla beklenen Mirror of the Witch’in kadrosuna, ünlü oyuncu Do-hee de dahil oldu. Geçtiğimiz cuma akşamı başlayan tarihi Kore dizisi, çocuk sahibi olamayan bir Kraliçe’nin usta bir şamandan yardım istemesini ve şamanın büyüsü sayesinde bir erkek ve bir kız çocuk dünyaya getirmesini konu alıyor. Ancak, şaman kız çocuğunu lanetliyor ve onu bir dağın yamacında bırakıyorlar. Burada Heo Jun ile karşılaşıyor.

Do-hee, geçtiğimiz yıl My Mom dizisinde rol almıştı. Son olarak da Entertainer dizisinde cameo olarak boy göstermişti. Reply 1994 (2013) dizisinde canlandırdığı karakterle birlikte tanınan oyuncu, Mirror of the Witch’de Heo Jun’un asistanını canlandıracak.

Lucky Romance: Falsız kalamayan Bo-nui

25 Mayıs’ta MBC kanalında başlayacak olan Lucky Romance, garip bir romantik hikayeyle adından epey uzun bir süre söz ettireceğe benziyor. Hwan Jung-eum’un hayat vereceği Bo-nui adlı genç kadın fala inanmaktadır. Bir gün falcının biri ona, 1986 doğumlu bakire bir erkekle birlikte olmadığı taktirde, Çün takvimine göre kaplan yılında öleceğini söyler. Bunu duyan Bo-nui bu kriterlere uyan bir erkek aramaya başlar. Bu sırada kaldığı evin sahibi olan Soo-ho’yla (Ryoo Joon-yeol) tanışır. Birbirleriyle hiç anlaşamazlar ancak Bo-nui bu adamın tam da aradığı kişi olduğunu öğrenince olaylar gelişir. Tek sorun şudur, Soo-ho evlilik dışı birlikteliğe inanmamaktadır.  

Park Shin-hye Doctors dizisiyle dönüyor

Park Shin-hye’nin başrolünde yer alacağı ve Haziran’ın 20’sinde SBS kanalında başlayacak olan Doctors ilginç başrol karakterleriyle dikkat çekiyor. Usta çırak ilişkisinin işleneceği dizide, Park, çocukluğunda yaşadığı travmalar yüzünden diğer insanlarla arasına duvar örmüş Yoo Hye-jung, doktor Hong Ji-hong’la (Kim Rae-won) tanışır. Hüzünlü ancak iyi kalpli, sevecen Hong, hırçın ver sert Yoo’yu, mesleğine aşık bir doktora dönüştürecek.

Ayrıca, Scarlet Heart: Ryeo dizisinde de rol alacak olan Ji soo, dizide Yoo’nun ilk aşkını canlandıracak. Bu karakterin Yoo’nun hayatında büyük izler bıraktığı söyleniyor.

Yeni yapımlardan söz etmişken, Mirror of the Witch’den görüntüler paylaşmadan olmaz. Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER