Yeni başlayanlar için Kış Güneşi izleme kılavuzu

Yeni başlayanlar için Kış Güneşi izleme kılavuzu
Şubat sonunda Show TV’de yayına giren ve Kore yapımı Resurrection'un uyarlaması olan Kış Güneşi “kaybolan bir benlik, imkansız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmişi” anlatıyor. Bu hafta 3. bölümünü geride bırakan Kış Güneşi’nin yapımcılığını Paramparça ve Kördüğüm gibi başarılı dizilerin altında da imzası olan Endemol Shine Türkiye üstleniyor.
  
Kış Güneşi’nin en büyük avantajı hiç kuşkusuz, dikkat çekici kadrosu ve ilginç hikâyesi. Henüz ilk bölümlerde olmasına rağmen olaylar oldukça hızlı ilerliyor. Ekrana çıkışını, şu günlerde moda olduğu üzere davullu zurnalı bir tanıtımla yapmadığından Kış Güneşi ile karşılaşmam tamamen tesadüfî; rastlayıp kanalı değiştiremeyenlerdenim. Eksiklerimi tamamladım ve kendimi bir anda salı günlerini bekler halde buldum.
 
Durum böyle olunca, Kış Güneşi için bir kılavuz hazırlamak şart oldu. Yok ben diziyi sonradan gördüm, yok konuyu anlamadım, kim kimi niye öldürmüş bilemedim diyenler! Sizi bu tarafa alalım, buyurun önce karakterleri, ardından olaylar ve analizleriyle Kış Güneşi izleme kılavuzuna.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER