Güneşin Kızları: Büyük uçtuk patron!

Güneşin Kızları: Büyük uçtuk patron!
Öncelikle herkesten özür dilemem gerekiyor sanırım. Aylarca bekletilmiş bir yazı çünkü bu. Sözüm vardı, sözümü tutmam farz oldu. ''Senaryonun rayına oturduğunu hissettiğim an yazmaya başlarım.'' demiştim. Başlıyorum. Hadi bakalım. 

Güneş'in iki kızı var ki zaten bunu her biriniz çok iyi biliyorsunuz. Ama iki farklı kızı var. Biri Selin; zayıf görünüp güçlüye oynayan, diğeri ise Nazlı; aslan görünümlü kedi ya da bize öyle yansıtmaya gayret ediyorlar, bilemiyorum. Son bölümü izleyenlere sormak istediğim bir soru var şimdi. Selin mi cesur yoksa Nazlı mı fazlasıyla korkak? Ali ve Selin'in durumunu biliyoruz her birimiz. ''Yaş 18 evliliğin başı eder.'' psikolojisi ile sıvadılar kolları, attılar imzaları. Sonu hayır olsun diyeceğim ama bu dediğime ben bile inanmıyorum ne yalan söyleyeyim. 

Şimdi tekrar başa dönelim. Selin ve Nazlı'ya. Biz ilk bölüm Selin'i şıpsevdi, Nazlı'yı ise aşka düşman olarak tanıdık. Peki, Güneş'le olan alakaları nerede? Biz Nazlı'yı atarlı giderli has ve korkusuz kız olarak tanımadık mı? Şimdi neden bir şey olunca vitesi geri alıyor? Bu son zamanlarda dikkatimi çok fazla çeker oldu. Selin'i koruyup kollayan halinden utanmasa ortada bırakıp topuklayacak moda geldi karakter. İlgili mercilere notum olarak burada dursun bu. Selin'deki değişimler olumlu. Yaşadığı aşk olgunlaştırdı Selin'i. Bir defa bile ''Ben pişmanım.'' dememesi bölümün nazar boncuğu olsun. İstikrar bekliyorum, herkese duyurulsun.

Yazı devam ediyor..BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 16
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 15
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 14
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 13
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 12
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 11
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER