Legends of Tomorrow, Digiturk ekranlarında başlıyor

Legends of Tomorrow, Digiturk ekranlarında başlıyor
DC Comics'in efsane süper kahraman ekibi Dizimax Sci-Fi HD'de bir araya geliyor: DC's Legends of Tomorrow. Arrow ve The Flash ile aynı evrende geçen dizide Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Victor Garber gibi sinemadan tanıdığımız simalara da rastlıyoruz. Dizi 22 Ocak'tan itibaren Amerika'dan 24 saat sonra Digiturk'te ekrana geliyor.

DC Comics'in televizyondaki süper kahraman dünyası her geçen gün genişliyor. Arrow ve The Flash son dönemde DC'nin çizgi roman sayfalarından televizyon ekranlarına yansıyan başarılı dizi örnekleri. Her ikisi de aynı zamanda Dizimax Sc-Fi HD'nin en sevilen dizileri arasında. Şimdi onlara aynı evrende geçen bir kardeş geliyor. Aslında kardeşler desek daha doğru olur çünkü DC's Legends of Tomorrow kalabalık bir süper kahraman ekibinin macerasını anlatıyor. Bu maceralar boyunca Oliver Queen, Barry Allen, Cisco Ramon gibi aynı evrenin diğer tanıdık üyeleri de sık sık Legends of Tomorrow'a konuk olacak.

Her şey Rip Hunter'ın gelecekten günümüze zamanda yolculuk yaparak gelmesiyle başlıyor. Dünya'yı ve zamanı yok edecek büyük bir tehlike eşikte beklemektedir. Rip Hunter günümüzde bir grup sıradan insandan bir süper kahraman takımı yaratır. Her biri kendince bir takım özel güçlere sahip bu kahramanlar yaklaşmakta olan kıyametin önüne geçmeye çalışacaktır.

Oyuncu kadrosunda eski bir Superman olan Brandon Routh'u da barındıran dizide ayrıca Victor Garber, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Arthur Darvill, Ciara Renee, Franz Drameh, Falk Hentschel ve Casper Crump'ı izleyeceğiz.

Çizgi romanları ve çizgi roman uyarlamalarını sevenleri mestedecek DC's Legends of Tomorrow, meraklısını deyim yerindeyse maceraya doyuracak. Dopdolu oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi 22 Ocak'tan itibaren cuma günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi HD'de ekrana gelecek.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER